Strona główna > O nas

Dlaczego My?

Serwis startingbusiness.pl powstał w celu maksymalnego uproszczenia i przyśpieszenia procesu rozpoczynania działalności na terytorium RP przez podmioty zagraniczne. Jako jedna z nielicznych Kancelarii oferujemy nie tylko kompleksową obsługę prawną procesu zakładania działalności, ale także zapewniamy wsparcie wyspecjalizowanych biur rachunkowych, doradców finansowych, ubezpieczycieli, agencji nieruchomości, agencji HR, agencji reklamowych oraz firm IT, które pomagają w szybkim powołaniu do życia dobrze funkcjonującego na rynku RP przedsiębiorstwa.

Doświadczenie Kancelarii wskazuje, że nawet najlepiej zapowiadający się biznes potrzebuje wsparcia w fazie tworzenia tak, aby sprawy urzędowe nie obciążały przyszłego przedsiębiorcy a jedynie stanowiły drogę, która doprowadzi do celu tj. stworzenia i rozwijania własnego biznesu. 

Doradzamy, jaka forma działalności jest najkorzystniejsza z uwagi na przedstawione priorytety. Wykorzystujemy kompleksową znajomość przepisów prawa w tym prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych, by zapewnić podjęcie przez przyszłych przedsiębiorców prawidłowych decyzji na etapie tworzenia osób prawnych lub rejestrowania działalności gospodarczej.

Z uwagi na współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin jesteśmy w stanie umożliwić twojej firmie skorzystanie ze wsparcia w zakresie kwestii technicznych i organizacyjnych najbardziej istotnych na etapie zakładania działalności. W pakiecie all inclusive – oprócz obsługi prawnej i podatkowej zapewniamy możliwość skorzystania ze wsparcia Kancelarii w zakresie:

Sprawy urzędowe załatwiamy równolegle, nie czekamy na kończenie jednego etapu by rozpocząć kolejny.  Stale monitorujemy proces rejestracji działalności weryfikując i kontrolując jego poprawność tak aby maksymalnie skrócić czas potrzebny do rozpoczęcia działalności

Doświadczenie nauczyło nas skrupulatnej pracy nad tekstem dla Klientów będących obcokrajowcami.  W każdym przypadku dokładnie wyjaśniamy poszczególne etapy podejmowanych działań, a na życzenie klienta prezentowane umowy opracowujemy w wersji dwujęzycznej opierając się na stałej współpracy z tłumaczami i specjalistami w zakresie legal English.